Business Management

unbecomingafflictedΔιαχείριση

20 Νοε 2013 (πριν από 3 χρόνια και 9 μήνες)

165 εμφανίσεις

Chief Financial Officer
Mark Foster
Executive Director, Finance
Sue Jolin
Executive Secretary
Lois Hartsfield
Executive Director, OMB
Vacant
Executive Director, IT
Mike Fleckenstein
Director, Compliance
Vacant
Business Management
Director, Procurement &
Warehouse
Vacant
Senior Financial Analyst
Vacant
Revised: September 18, 2013
BUSINESS MANAGEMENT DIVISION
Dane Sutterfield
Sr. Purchasing Agent
Paul Judd
Courier/Laborer
Rosie Wiser
Bart Kendall
Warehouse Foreman
Derrick Bell
Warehouse Lead
Dustun Blevins
Sr. Warehouse Specialist
Purchasing Agent
Vacant
Contracts Coordinator/
Patricia Aguirre
Admin. Assistant
Cherise Cox
Admin. Assistant
Shari Crismore
Admin. Assistant
Michelle Smith
Buyer
Rachel Holliday‐McMullen
Admin. Assistant
Thomas Johns
Purchasing Office Manager
Admin. Assistant
Britney Hodges
Admin. Assistant
Karen Maurin
Truck Driver/Whse Spec.
Joe Po
Truck Driver/Whse Spec.
Vacant
Truck Driver/Whse Spec.
Dennis Black
Truck Driver/Whse Spec.
Israel Cornejo
Truck Driver/Whse Spec.
Steve Marinos
Truck Driver/Whse Spec.
Tony Butch
Sr. Warehouse Specialist
Payroll Technician
Denise Hardy
Payroll Assistant
Katie Rutledge
Controller
Marge Arnold
Payroll Technician
Linda Gerdes
Payroll Technician
Penny Leach
Payroll Technician
LaVonne Marton
Admin. Assistant
Marcia Odens
Admin. Assistant
Dawn Brown
Payroll Coordinator
Sophie Linneman‐Bethke
Payroll Coordinator
Marie Combs
Accounting Technician
Natalia Meyers
Tom Searcy
Sr. Warehouse Specialist
Joseph Gosselin
Fixed Asset Whse Spec.
Becky DoyleKevin Watson
Purchasing Agent
Purchasing Agent
Peggy Bryant
Karen Karsnia
Admin. Assistant
Natalia Mladenov
Sr. Budget Analyst
Karen Hinkler
Budget  Analyst
Raylene Erickson
Finance Supervisor
Andy Ratliff
Finance Supervisor
Emy Pugay
Payroll Coordinator
Vacant
Demographer
Grants Development
Grant Writer
Danny Sihabouth
Accountant
Judy Bond
Finance Specialist II
Sr. Accountant
Peggy Fisher
Accountant
Tai Lolofietele
Neil Black
Sr. Budget Analyst
(see attached page)
Executive Director,
Executive Director, FinanceSr. Financial Analyst
Office of Mgmt. and Budget
Finance Specialist
Corinne McVee
Linda Willis
Jim Farrington
Treasurer
Cyndi Erbey
Accounting Tech II
(Discretionary Grants)
Accountant
Mark Foster
Chief Financial Officer
Lois Hartsfield
Executive Secretary
VacantSusan JolinVacantMike Fleckenstein
Executive Director, IT
vacant
Purchasing Supervisor
David Whiting
Director, Purchasing & Warehouse
Business Management Division: Page 2  
Revised: August 8, 2013
Heather Snead
Executive Secretary
Shawna Sweeney
Vacant
Tech Support I
Wes McMillan
Tech Support II
Supervisor, Field Svcs
Jack Johnson
Tech Support I
Jaime Zimin
Tech Support I
Todd Sullivan
Tech Support I
Tina Smith
Tech Support I
Tech Support II
Vacant
Tech Support II
Vacant
Tech Support I
Vacant
Tech Support I
Chuck Pluard
Mike Fleckenstein
Executive Director, IT
Jan Mihelich
Tech Support I
Francisca Guilford
Tech Support I
Bob Dieryck
Tech Support I
Wade Owens
Cherry Notti
Tech Support I
Chris Nesbitt
Tech Support I
Mike Groeneveld
Foreman
Ron Beier
Maintenance Tech Craft
Sam Oliveri
Tech Support III
Brian Tjaden
Tech Support III
Admin. Asst.
Tech Support II
Jon Wegner
Tech Support II
Dexter Wilson
Tech Support II
Ben Gordon
Tech Support II
Mike Gressett
Tech Support II
Don Lindsay
Tech Support II
Josh Phares
Tech Support I
Vacant
Tech Support II
Malcolm Atteberry
Tech Support I
Richelle DuBois
Tech Support I
Kelley Coyle‐Fleer
Tech Support I
Vacant
Tech Support II
Charles Hoff
Tech Support I
Chester Mainot
Tech Support I
Vacant
Tech Support I
Wendy Ott
Tech Support III
Vacant
Tech Support II
Steph Dea
Tech Support I
Dave Frankford
Tech Support I
Chris McBride
Tech Support I
vacant
Tech Support II
Vacant
Tech Support II
Greg Collen
Tech Support I
Glenda Cameron
Lead Distribution Clerk
Leo Ash
Distribution Clerk
Ray Ash
AV Technician
Evan Beedle
AV Technician
Patrick Wisniewski
AV Technician
Mike McCarthy
Tech Support III
Teresa Spencer
Business Process Analyst
Randy Stone
Business Process Analyst
Supervisor, Tech. Services
Vacant
Admin. Assistant
Dan Brown
Systems Technician I
John Carlson
Administrator Systems II
Len Van Sandt
Administrator Systems I
Hasaan Herrington
Administrator Systems I
Moyce Polanco
Network Analyst I
Guy Liebeg
Administrator Systems III
Peter Wann
Administrator Systems III
Emil Marrs
Project Manager II
Vacant
Project Manager I
Jonah Dornbos
Business Process Analyst
Katherine Jones
Business Process Analyst
Engineer
vacant
Supervisor, IT
vacant
Supervisor, IT
Gail Sampson
Systems Technician I
Clancy Derrick III
Mantenance Tech Craft
Donny Binek
Mant. Data Comm. Tech I
Scott Ihrig
Administrator Systems I
Paul Swanson
Administrator Systems I
Database Analyst
Brian Sheridan
Database Analyst
Lisa Agre
Network Analyst II
Vacant
Network Analyst I
Vacant
Analyst Systems
Rick Lloyd
Analyst Systems
Katrina Shuler
Analyst Systems
Tammy Frankforter
Jim Davenport
Analyst Systems
Yuliya Fateyeva
Analyst Systems
Angelina Fleckenstein
Terry Fike
Programmer Analyst
Dmitry Korobov
Programmer Analyst
Julie Rice
Teri Bell
Spec. Records Mgmt.
Keif Mayers
Solutions Architect
Robert Buchanan
Programmer Analyst
Doug Davey
Programmer Analyst
Unsuk Dykstra
Programmer Analyst
Dale Sheldon‐Hess
Programmer
Kimberly Vierra
Programmer
Julian Bertmaring
Programmer Analyst
Cosme Pena
AV Repair Spec/Truck Driver
Maria Hernandez
Supervisor
Project Mgmt. Office
Angela Kangas
Admin. Asst.
Andrew Chlup
Director, Applications
Becky Reeves
Marie Ochadleus
Supervisor, Records Mgmt.
Chris Gobaleza
Programmer
Anna Karachunskaya
Programmer
Flor Malto
Programmer
Jackie Gay
Admin. Asst.